Er wordt constant gewerkt aan de website.

Onze verontschuldiging dat soms een aantal links niet werken.

logo seh klein

Glasvezel adapter

 

Producten 

fc126 fc1126
FC126 FC1126

 

Printen in glasvezel netwerken - Een perfecte oplossing voor HP printers

FC126 en FC1126 zijn geïntegreerde adapters voor het aansluiten van HP-printers aan glasvezelnetwerken.

Er zijn vele media/fiber converters op de markt, FC126 en FC1126 zijn echter wezenlijk anders:

Ontwikkeld in nauwe samenwerking met HP, zijn beide glasvezeladapters speciaal ontworpen voor HP LaserJet Enterprise omgevingen.

De FC126 en FC1126 worden permanent geïnstalleerd op de printer. Alle aansluitingen bevinden zich in de printer. Dit voorkomt mogelijke afluisteren en de veiligheid van het glasvezelnetwerk wordt tot aan de printer in stand gehouden. Deze ingebouwde adapter behoudt alle functies van de printer - alles blijft zoals het was.
Geen externe voeding. Alle benodigde stroom wordt geleverd door de printer.
csm fc1126 126 usage illustration 97c2e7135d

 

Technische informatie

Technische informatie

FC126: 100BaseFX Fast Ethernet (IEEE 802.3)
FC1126: 1000BaseSX Gigabit Ethernet (IEEE 802.3)
Connector: SC (Type: MMF; 50/125 μm, 62,5/125 μm)